Napsali o nás


Domů


Napsal: Lada (21.08.2020)

Star

Skvělá kuchařka

Skvělá mateřská školka plná přírody, skvělých aktivit pro děti, individuálního a láskyplného přístupu ke každému, porozumění a vstřícnosti. Zdejš&iNapsal: Klára (21.08.2020)

Star

Parádní škola

Za mne a moje tři holky super. Z lidské stránky jsem moc spokojená. Když jsem dávala první dceru, bylo jí dva a půl. Byla jsem moc ráda, když mi řekli, že to tam probreci... Zkusila jsem to za půl roku zNapsal: Žaneta (21.08.2020)

Star

Vesnická

MŠ Val vřele doporučuji. Tato školka je velice vstřícná, přátelská až rodinného typu. Paní učitelky vč. paní kuchařky jsou každý den usměvavé, veselé, milé. V&yaNapsal: Petra (24.08.2020)

Star

Čím víc špinavý, tím víc šťastní

Přála bych všem dětem , aby mohly vyrůstat v tak pohodové školce , jako je tato.  Kluci nejdřív chodili na ,,zvykačku” a po určité době na celý den. Byla jsem vždy zvědavá a těšila se na info ze školky. Komunikace je a byla perfektní.  Úsměvy , perfektní nálada a lidsky přístup, to je to nejdůležitější. Děti se k sobě chovají moc hezky. Líbí se mi, že se snaží najít cestičku, když je nějaký problém , aby se vyřešil v klidu. Celý Personál je perfektní a k paní kuchaře půjdu na kurz vaření?Děkuji za vše a díky za kluky, čím víc špinavý, tím víc šťastní ?

Moc Vám fandím ❤️